1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

GOLEM PROBLEM

Дискусија во 'Канта' започната од Superiska, 5 јуни 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Superiska

  Superiska Нов член

  Се зачлени на:
  17 февруари 2010
  Пораки:
  129
  Допаѓања:
  33
  Sakam bokserici da si kupam,se mislam dali da bidat teget ili plavi.pomos?
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 2. lylaby

  lylaby Популарен член

  Се зачлени на:
  20 март 2010
  Пораки:
  631
  Допаѓања:
  333
  Пол:
  Женски
  абе па девојче проблемов и не ти е толку голем :D
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. bona

  bona Популарен член

  Се зачлени на:
  9 декември 2009
  Пораки:
  1.592
  Допаѓања:
  276
  срце супериска не е "девојче" :lol: :lol: а изгледа дека сака да се шегува со нас (такво предчуство имам) :?: :?: :)
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Rossana

  Rossana Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 мај 2010
  Пораки:
  157
  Допаѓања:
  43
  Superiska, мислам дека нема потреба да отвараш тема за вакви работи, едноставно можеше да прашаш во темата ''сакам да прашам''
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Miss-Perfect

  Miss-Perfect Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 мај 2010
  Пораки:
  368
  Допаѓања:
  74
  Ќе имаат работа админките, јас тоа мислам.
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 6. kate21

  kate21 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 декември 2009
  Пораки:
  4.220
  Допаѓања:
  3.852
  Пол:
  Женски
  Ќе си добие изгледа бан...па ќе му купам јас тогаш плави боксерици на риги со тегет :@
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Rossana

  Rossana Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 мај 2010
  Пораки:
  157
  Допаѓања:
  43
  е да
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 8. bona

  bona Популарен член

  Се зачлени на:
  9 декември 2009
  Пораки:
  1.592
  Допаѓања:
  276
  ме изнасмеа кате :rofl: :rofl: :* :*
  првата насмевка за денеска :$
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Angelche

  Angelche Популарен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2010
  Пораки:
  3.747
  Допаѓања:
  1.358
  Јас па си помислив којзнае што е, а тоа за едни боксерици...Боже...боже..што се не ќе видам??
  Си можела тука http://forum.femina.mk/moda-i-stil/kade-da-si-kupam-pa-i-na-popust-plus-t1005/160.html да го напишеш тоа, ама ајде кој ќе се мачи да разгледува дали има слична тема, само отвори и нека се прави гужва, така е тоа. ИМА ПРАВИЛА НА ФОРУМОВ, ама повеќе од јасно е дека ве мрзи да ги прочитате...Па и насловот ГОЛЕМ ПРОБЛЕМ, кај со големи букви потенцирано, на латиница, и не е дозволен таков наслов.. :D

  ПС: ТЕ МОЛАМ, ЖИТИ СЕ ПРОЧИТАЈ ГИ ПРАВИЛАТА
  http://forum.femina.mk/pravila-i-novosti/, ;)
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Lilit

  Lilit Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  11.710
  Допаѓања:
  150.487
  Хахахахахаха...поздрав суперишка!
  Го исмева женскиот интерес за неважни проблеми!А браос!
   
  На candy.cane и Lolo5 им се допаѓа ова.
 11. Superiska

  Superiska Нов член

  Се зачлени на:
  17 февруари 2010
  Пораки:
  129
  Допаѓања:
  33
  Lilit pozdrav dusicke,pametna devojka si.:)
   
  На candy.cane и Lolo5 им се допаѓа ова.
 12. Angelche

  Angelche Популарен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2010
  Пораки:
  3.747
  Допаѓања:
  1.358
  Хахаха, ама стварно помислив дека е девојче, и постот мој се однесува за разгалено и дигнато девојче кое мисли дека има ,,најголем проблем,,. Али во случајов било момче. Ама сепак, секоја чест Superiska! :clap:
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 13. kate21

  kate21 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 декември 2009
  Пораки:
  4.220
  Допаѓања:
  3.852
  Пол:
  Женски
  E мило ми е бона бомбона што те насмеав. А другаров има да се смее после :D
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 14. Sunshine88

  Sunshine88 Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 март 2010
  Пораки:
  1.533
  Допаѓања:
  581
  Ајде да се собереме сите и да го решиме проблемов, мора да се купат едни боксерици, ама бидејки е тооооооооолку голем проблемов, дајте сите да купиме по една боја па да не му ја мисли. :x
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 15. irenna

  irenna Популарен член

  Се зачлени на:
  1 декември 2009
  Пораки:
  3.097
  Допаѓања:
  4.453
  Пол:
  Женски
  А да му купиме танга? За боксерки треба да имаш нешто меѓу нозе ;) :D
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 16. SunFlower94

  SunFlower94 Популарен член

  Се зачлени на:
  25 мај 2010
  Пораки:
  433
  Допаѓања:
  362
  хахахахахаахаха :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 17. Miss-Perfect

  Miss-Perfect Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 мај 2010
  Пораки:
  368
  Допаѓања:
  74
  :lol: :lol: :lol:
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 18. Superiska

  Superiska Нов член

  Се зачлени на:
  17 февруари 2010
  Пораки:
  129
  Допаѓања:
  33
  Kate 21 eve gledaj koj se kontra i provocira,me tera da bidam vulgaren,no ne se zamaram so licnosti kako Irenna.
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 19. irenna

  irenna Популарен член

  Се зачлени на:
  1 декември 2009
  Пораки:
  3.097
  Допаѓања:
  4.453
  Пол:
  Женски
  Е добро де , па нема само ти да се зезаш со нас :D :*
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 20. kate21

  kate21 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 декември 2009
  Пораки:
  4.220
  Допаѓања:
  3.852
  Пол:
  Женски
  [​IMG]

  Еве Суперишка, повели, од мене имаш помош, све тоа плави, тегет боксерици, избиај, сите се убави :D
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.