1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

golemina na penisot

Дискусија во 'Канта' започната од ladyofrage, 3 април 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. ladyofrage

  ladyofrage Активен член

  Се зачлени на:
  3 април 2012
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  0
  imam edno prasanje ....mojot decko ima golemina od 14cm dolzina i 11cm dijametar (obseg)....mojot sexso nego ezadovolitelen no ednas razgovaravme so edna drugarka za sex so partneri i i kazav za goleminata na penisot na mojot decko i taa mi prasuvase dali mezadovoluva mislese deka e mal negoviot penis ....sto mislite vie ?dali e toj mal....zost osum nemala odnosi so drugi deckovci osven so nego...?
   
 2. Moira

  Moira Популарен член

  Се зачлени на:
  19 октомври 2011
  Пораки:
  1.937
  Допаѓања:
  7.676
  Ова уште малце и ко коцка ќе му дојде....кај го најде бе девојче со 11цм дијаметар??
   
 3. ladyofrage

  ladyofrage Активен член

  Се зачлени на:
  3 април 2012
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  0
  znaci obsegot da go zaobikolis so na primer metro mu e 11 cm.ne shirina ...:D
   
 4. ladyofrage

  ladyofrage Активен член

  Се зачлени на:
  3 април 2012
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  0
 5. kravce

  kravce Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 јануари 2012
  Пораки:
  3.807
  Допаѓања:
  52.956
  А ти со кројачко или ѕидарско метро му го мереше? :?:

  Што е битно колкав е, ако врши работа
   
 6. ladyofrage

  ladyofrage Активен член

  Се зачлени на:
  3 април 2012
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  0
  so krojacko :P pa znaes ljubopitnost sepak dase cujat drugi mislenja
   
 7. rossonerka

  rossonerka Популарен член

  Се зачлени на:
  13 април 2010
  Пораки:
  4.160
  Допаѓања:
  15.286
  A колку е тежок?

  На вага не го ставивте? :o
  Тежината игра големи улога. Кажи ни го тој податок па со математичка формула собирајки ги сите пропорциии ќе ти кажеме дали ги задоволува светските стандарди и во која група е, дал задоволителна ил незадоволителна.
   
  На kravce и soncenceto.matea им се допаѓа ова.
 8. Saya

  Saya Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јануари 2011
  Пораки:
  1.190
  Допаѓања:
  5.551
  А у паралелен универзум мужите се распрашуваат колку е просечната длабочина на женскиот полов орган. Кога ќе видиш, у право е Ајнштајн кога рекол дека се е релативно.

  ПС. Роси, ама тежина без мадиња. Инаку излегуваат неточни проценки.
   
 9. ladyofrage

  ladyofrage Активен член

  Се зачлени на:
  3 април 2012
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  0
  ti me shibas ili taka miu se gleda ...?kolku mu e tezok ha
   
 10. Artemission

  Artemission Популарен член

  Се зачлени на:
  22 јули 2011
  Пораки:
  2.031
  Допаѓања:
  15.668
  ^ Лејди очигледно тебе те шиба промаја во глава штом на овие години поставуваш вакви прашања |(
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.