1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Gossip Girl

Дискусија во 'Канта' започната од malechkata, 25 февруари 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. malechkata

  malechkata Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 март 2010
  Пораки:
  562
  Допаѓања:
  1.141
  Дали ја гледате и дали мислите дека треба да се емитува на некоја македонска телевизија? :)
   
 2. femina90

  femina90 Популарен член

  Се зачлени на:
  25 декември 2009
  Пораки:
  3.997
  Допаѓања:
  2.342
 3. viki44e

  viki44e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  1.988
  Допаѓања:
  1.086
  [mod-dupla:21y3ny66][/mod-dupla:21y3ny66]
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.