1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Gossip girl

Дискусија во 'Канта' започната од s.u.n.s.h.i.n.e, 10 мај 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. s.u.n.s.h.i.n.e

  s.u.n.s.h.i.n.e Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 август 2010
  Пораки:
  96
  Допаѓања:
  32
  Пребарував по Фемина ,но не видов тема слична на оваа,ако има слободно избришете ја..Инаку Gossip Girl е aмериканска драмска телевизиска серија базирана на истоимениот серијал од книги напишан од Сесили вон Зиџезар.Мислам дека емногу популарна во моментот 4 сезона.Покрај глумата и одличните актери во оваа серија е застапена и високата мода.Што мислите вие за оваа серија и за модата во неа? :)
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.679
  Допаѓања:
  64.974
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.