1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Gradi i Zadnik

Дискусија во 'Канта' започната од Kate1markoska, 6 јуни 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Kate1markoska

  Kate1markoska Активен член

  Се зачлени на:
  6 јуни 2013
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  1
  Пол:
  Женски
  Jas imam 14 godini i sum slaba. Gradite mi se mn mali a i zadnikot istotaka :( Ako moze da mi kazete nesto za zgolemuvanje i za debeleenje ?? :)
   
 2. cvetce93

  cvetce93 Популарен член

  Се зачлени на:
  23 јануари 2011
  Пораки:
  1.434
  Допаѓања:
  575
  Јас за задник имам слушнато банани да се јадат :^) Незнам колку е точно. Повеќе мислам дека ако не те дарил господ ќе немаш, освен пластична операција ништо не помага.
  И има веќе ваква тема, нема потреба од нова плус на латиница.
  http://forum.femina.mk/telo/kako-do-pogolemi-gradi-t659/
   
 3. L-a-r-a22

  L-a-r-a22 Популарен член

  Се зачлени на:
  9 февруари 2013
  Пораки:
  1.337
  Допаѓања:
  10.769
  Пол:
  Женски
  А што мислиш ние на 14 години имавме гради за извоз... Божее девојче. Доправа ќе се развиваш, ќе ти пораснат не се секирај!
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.