1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Grcka mitologija

Дискусија во 'Канта' започната од Mathers079, 15 март 2018.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Mathers079

  Mathers079 Нов член

  Се зачлени на:
  15 март 2018
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Машки
  Утре правам писмена за илијада и одисеја но во вовед треба да биде со грчка митологија.Ако име некој идеја како кажетеее :(
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.