Форумџика на годината 2020

Groping - петинг на јавно место

Дискусија во 'Секс' започната од Seksislava, 19 октомври 2012.

 1. zWaTuShKo

  zWaTuShKo Активен член

  Се зачлени на:
  29 септември 2012
  Пораки:
  85
  Допаѓања:
  10
  Свашта пи*ка раѓа....али и свашта ку* прае ! Бљак !!! http://www.demirhisar.gov.mk/jzu-psihij ... lnica.html
  Ма да не верувам дека ќе те примат...Ќе ти речат ти девојко си закаснила.
   
 2. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  8.873
  Допаѓања:
  51.853
  Пол:
  Женски
  Мене еднаш ми се има случено. Додуша, не беше баш петинг во вистинска смисла. Јас почнав, тој ја прифати играта, немаше околу нас многу луѓе, само две машки поминаа и зјапаа во нас :D
   
  На Macor bt, Billy Idol, Independent Girl и 2 други им се допаѓа ова.
 3. MarijanaKolevska

  MarijanaKolevska Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 мај 2019
  Пораки:
  124
  Допаѓања:
  285
  Пол:
  Женски
 4. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  17.190
  Допаѓања:
  156.068
  Сакам, ама нема со кој.
  Маж ми не сака баш Public display of affections... Освен краток бакнеж или прегратка.
   
  На LoneWolfGuy му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Animali

  Animali Популарен член

  Се зачлени на:
  21 септември 2016
  Пораки:
  1.156
  Допаѓања:
  9.390
  Пол:
  Женски
  Насловот на темата ми нема воопшто смисла, нели grooping не е во позитивна смисла најчесто.
   
  На VoodooGirl и Јаневски им се допаѓа ова.
 6. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  17.190
  Допаѓања:
  156.068
  Ваљда за консензуален групинг се зборува.
  Групинг е пофаќање.
   
  На Spiceyourlife му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Robson

  Robson Активен член

  Се зачлени на:
  2 април 2019
  Пораки:
  86
  Допаѓања:
  171
  Пол:
  Машки
  Секако дека се прифаќа. Возбудливи се првичните суптилни допири кои тенденциозно растат заедно со адреналинот дека некој ќе гледа или гледа, проследени со dirty talk на уво.
   
 8. Independent Girl

  Independent Girl Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јули 2018
  Пораки:
  222
  Допаѓања:
  1.149
  Пол:
  Женски
  Mi se ima sluceno u avtobus :D iskreno pali :D bas bese zgoden decko do mene sedese i pocna za noga da me fakja tolku se napaliv bulvalno kje go pustev i pogore da me fati ali ipak sram me fati dan primeti nekoj epten awkard situacija kje bese.
   
  На Davidmfo и Robson им се допаѓа ова.
 9. Robson

  Robson Активен член

  Се зачлени на:
  2 април 2019
  Пораки:
  86
  Допаѓања:
  171
  Пол:
  Машки
  Па тоа е и поентата....да примети некој ;)
   
  На didisi му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Independent Girl

  Independent Girl Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јули 2018
  Пораки:
  222
  Допаѓања:
  1.149
  Пол:
  Женски
  Pa ja ne bi sakala da primeti nekoj mene poentata mi e sto bese stranec i sto bese napaden ali da ne mi bese zgoden kje jadese koleno u preponi. :D
   
  На Robson му/ѝ се допаѓа ова.
 11. Robson

  Robson Активен член

  Се зачлени на:
  2 април 2019
  Пораки:
  86
  Допаѓања:
  171
  Пол:
  Машки
  Јас би дал да иде нагоре, па макар и видел некој/а :)
   
  На Independent Girl му/ѝ се допаѓа ова.
 12. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  17.190
  Допаѓања:
  156.068
  Непознат???
   
 13. Independent Girl

  Independent Girl Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јули 2018
  Пораки:
  222
  Допаѓања:
  1.149
  Пол:
  Женски
  Da
   
 14. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  17.190
  Допаѓања:
  156.068
  Не знам шо да речам на ова...
  Законски е сексуална злоупотреба, ама ти викаш дека си се напалила...

  А што ако беше некој што ти е 'одвратен'?
   
  На Alisa22, Stark, Animali и 2 други им се допаѓа ова.
 15. Independent Girl

  Independent Girl Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јули 2018
  Пораки:
  222
  Допаѓања:
  1.149
  Пол:
  Женски
  Seksualna zloupotreba e ako ne sakam.
   
  На WildMk му/ѝ се допаѓа ова.
 16. LunaGrey

  LunaGrey Популарен член

  Се зачлени на:
  18 декември 2018
  Пораки:
  1.871
  Допаѓања:
  24.533
  Пол:
  Женски
  Не ми се верува што читам. Мене језа ме фаќа кога некој непознат уз поминување ќе ме допре по рака не па некој на ме пипне со намера. Раката му ја кршам во иста секунда.

  Девојки пазете се од такви предатори.Ниту знаете колку години имаат,ниту дали се психички стабилни,ниту каква им е намерата. Ако не давате отпор, може да се случи нешто многу страшно.
  Што ако тој човек се симне по вас од автобус,ве следи и проба да ве силува?
   
  На raww, Biljarkata, Alisa22 и 8 други им се допаѓа ова.
 17. Yipman2

  Yipman2 Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 октомври 2010
  Пораки:
  4.004
  Допаѓања:
  24.980
  Мене ме потикна ова да си ја испробам среќата и јас, знаеш во светот на мажите секогаш се прашувале дали се секси или не, проблемот е што дома мамичка ќе каже дека е најубав од сите, другарите ќе кажат ружен е како пиперка, и секогаш си во збунет, во дилема, дали си секси и убав или неубав. Затоа сега можам конечно да одговорам на прашањето, еве неделава ќе се возам со автобус, ќе фатам некоја за газо, ако реагира позитивно и се дружиме, ќе знам дека сум секси и решена дилема, ако ме мавне или пцуе, ќе знам дека сум ружен и ќе треба да почнам со купување масовно мачки и кучиња да ги чувам дома и да го поминам остатокот од животот со нив.
  Конечно решение за нашите дилеми:inlove:(y).
   
  На Biljarkata, 17.06.'15, Gosh и 3 други им се допаѓа ова.
 18. Tajnaotrovna

  Tajnaotrovna Популарен член

  Се зачлени на:
  30 јули 2011
  Пораки:
  1.600
  Допаѓања:
  19.182
  Пол:
  Женски
  Грозно и одвратно дури и налудничаво...па нека биде и најзгодниот тип на планетава.
  Со кое право тотален странец и непознат би допирал некого? Самата помисла ме згрозува и сигурно бесно би изреагирала би почнала да го ударам и врескам и би побарала помош од околу.
   
  На lovestoneddd, Gosh, Alisa22 и 3 други им се допаѓа ова.
 19. Bridget

  Bridget Форумски идол

  Се зачлени на:
  29 декември 2013
  Пораки:
  5.757
  Допаѓања:
  96.206
  Во мнооогу ретки моменти, хемија се ствара со само еден поглед или два, па кој не пати од комплекс „курва" ќе си дозволи некои работи. Seize the moment :D (инглиш за паметни) Ова обично некаде на некоја журка и слично, во автобус некако поманијачки звучи.
   
  На Gosh му/ѝ се допаѓа ова.
 20. Justicija

  Justicija Популарен член

  Се зачлени на:
  9 август 2017
  Пораки:
  3.895
  Допаѓања:
  15.010
  Пол:
  Женски
  Лелеее ова е забегано :worried:
   
  На Nigredo Odor и Tajnaotrovna им се допаѓа ова.