Форумџика на годината 2020

Groping - петинг на јавно место

Дискусија во 'Секс' започната од Seksislava, 19 октомври 2012.

 1. Tajnaotrovna

  Tajnaotrovna Популарен член

  Се зачлени на:
  30 јули 2011
  Пораки:
  1.600
  Допаѓања:
  19.182
  Пол:
  Женски
  Е сега зависи каква хемија се користи:D

  За мене е неприфатливо ова па сакало било на журка, стадион кај и да е.
  Непознат кој прв пат го гледам нема што да ме допира. Крај.
   
  На Petar80 и Tina22m им се допаѓа ова.
 2. Nigredo Odor

  Nigredo Odor Популарен член

  Се зачлени на:
  17 јануари 2016
  Пораки:
  3.034
  Допаѓања:
  17.181
  Нека личи на Бред Пит ако сака, ако проба да ме допре во јавност без дозвола има да п*** ***

  Да не бидам без образ, ќе ме бришат како и увек.
  Што ви е тука адреналинот? Елате у спална со спуштена завеса ќе се таласаме.

  @Independent Girl

  Твојата ситуација ме потсети на филм за возрасни, идентична на описот.
  Двајца странци во автобус, камера и некој од двајцата (најчесто типот) прв презема иницијатива со тоа што ја допира девојката, а потоа пред сите во јавниот превоз имаат однос. Може манијакот од тука добил инспирација.
   
  Последна измена: 20 јуни 2019
  На Gosh, Alisa22, lovestoneddd и 3 други им се допаѓа ова.
 3. Stark

  Stark Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јуни 2013
  Пораки:
  2.337
  Допаѓања:
  5.615
  Пол:
  Машки
  Ми се има случено на клупи онака седната на мене (да се трие) на не толку затеменето место, а некои си 15-20 метри да поминуваат луѓе.

  Друга ситуацијата ја имав фатено за задник девојка покрај еден паркинг, а таа мене долу, па баш се погоди тука човек да си зема кола и убаво не осветли. :D
   
 4. IM.TMKQ

  IM.TMKQ Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 јануари 2014
  Пораки:
  3.362
  Допаѓања:
  28.586
  Пол:
  Женски
  Јас бев сведок на истото во автобус.
  Имаше место пред девојаката а сепак толку блиску стоеше пред дечкото, скоро залепена.
  Дури ми се пристори и дека намерно се враќа наназад.
  Типот можеби му годеше, не се ни помрдна.

  Можеби и грешно протолкував, но ептен очигледно беше.
  Сепак грозно и безобразно, да дозволиш непознат/а јавно да те допира, особено што и постари лица беа присутни...:puke:
   
  На lovestoneddd, Alisa22, Amellie13 и 2 други им се допаѓа ова.
 5. Fatmir Besimi

  Fatmir Besimi Активен член

  Се зачлени на:
  2 април 2017
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Машки
  Исто
  Мене ми се случи тоа со една у бус. Немаше место за сите, идев од ѓорче за соборна и некаде кај влае погледна лево десно, се натрти и ме допираше, сѐ као случајно... Ми текна дека не е случајно дури после влајко, откако видов дека пријателот ми е натокмен [​IMG] која и да е НАЈ ОТКАЧЕНА Е хахах
  Добра ти е идеата. Создава возбуда.
   
 6. Nigredo Odor

  Nigredo Odor Популарен член

  Се зачлени на:
  17 јануари 2016
  Пораки:
  3.034
  Допаѓања:
  17.181
  Од сите мажи на светот, вие се најдовте суртуци среќлии да налетате на жени нимфоманки што сексуално ве ,,предизвикале". Споделете и детали преку ЛП, може на крај дури и ќе утврдите дека сте налетале на истата жена.

  Ептен ви работи имагинација, тоа е екстра ствар. ;)
   
  На Desi1991k, lovestoneddd, g8lQQk и 13 други им се допаѓа ова.
 7. Stark

  Stark Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јуни 2013
  Пораки:
  2.337
  Допаѓања:
  5.615
  Пол:
  Машки

  Да не си била ти, што си го усреќила суртуко како што го нарекуваш :), или?


  Иначе јас со девојка бев, не беше рандом.
   
 8. Nigredo Odor

  Nigredo Odor Популарен член

  Се зачлени на:
  17 јануари 2016
  Пораки:
  3.034
  Допаѓања:
  17.181
  Јас мислам бил дедо ти маскиран у транвестит. :worried:
   
  На lovestoneddd, DAngel, Sejfullai и 2 други им се допаѓа ова.
 9. DiCaprio

  DiCaprio Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 септември 2019
  Пораки:
  482
  Допаѓања:
  1.757
  Пол:
  Машки
  Жими к*ров, истиов пост ама истиов и со смајлито од збор до збор е копиран од на Кајгана форумот, и првиот пост на почеток на темата е ист. Чист спам е не се навлекувајте.
  Барем смеалчето да го сменеше ако не друго ХАХАХАХ!!!
   
  На Sejfullai му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Nigredo Odor

  Nigredo Odor Популарен член

  Се зачлени на:
  17 јануари 2016
  Пораки:
  3.034
  Допаѓања:
  17.181
  Истото сакав да пишам ама некој приметил и ме претркал. По смајлито осетив дека нешто смрди.
   
 11. Stark

  Stark Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јуни 2013
  Пораки:
  2.337
  Допаѓања:
  5.615
  Пол:
  Машки

  Otkaj go znajs dedo mi, da ne my go pridrzuvase bastunot?
   
 12. Nigredo Odor

  Nigredo Odor Популарен член

  Се зачлени на:
  17 јануари 2016
  Пораки:
  3.034
  Допаѓања:
  17.181
  Не бе, таман работа. Само претпоставувам кој ти дава олку корисни совети за драпање девојки за газ и ебење на суво.
   
  На lovestoneddd, KateKane, Sejfullai и 3 други им се допаѓа ова.
 13. Alisa22

  Alisa22 Популарен член

  Се зачлени на:
  31 октомври 2017
  Пораки:
  1.869
  Допаѓања:
  10.658
  Пол:
  Женски
  Не збори така бе не ја ебел цело време на суво троа поплукал :D
   
  На lovestoneddd, KateKane, Nigredo Odor и 2 други им се допаѓа ова.
 14. Nigredo Odor

  Nigredo Odor Популарен член

  Се зачлени на:
  17 јануари 2016
  Пораки:
  3.034
  Допаѓања:
  17.181
  Ќути, таман форумското друштво заборави на неговите влажначки методи, ти пак ги стави во highlight. :P
   
  На KateKane, buba4e89 и Alisa22 им се допаѓа ова.
 15. Alisa22

  Alisa22 Популарен член

  Се зачлени на:
  31 октомври 2017
  Пораки:
  1.869
  Допаѓања:
  10.658
  Пол:
  Женски
  Еее такви методи не се забораваат лесно :whew:
   
  На KateKane, VoodooGirl, buba4e89 и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 16. Stark

  Stark Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јуни 2013
  Пораки:
  2.337
  Допаѓања:
  5.615
  Пол:
  Машки

  Се спуштив на твое ниво и пробав да се зафркавам и стварно делиме исто мислење дека хуморот не ти е баш добра страна. xd
   
 17. Prijatelot

  Prijatelot Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 февруари 2015
  Пораки:
  2.318
  Допаѓања:
  2.739
  Пол:
  Машки
  И ПЕТИНГОТ ли мораа да го сјебат ?! ЦЦЦ...
   
 18. Nigredo Odor

  Nigredo Odor Популарен член

  Се зачлени на:
  17 јануари 2016
  Пораки:
  3.034
  Допаѓања:
  17.181
  Немаш доволно интелектуален капацитет за да сфатиш ад хоминем сарказам. Сепак, тоа и понатаму не те спречува да плукаш на суви површини, замараш девојки по ЛП од различни профили и лажеш.
   
  На Alisa22 му/ѝ се допаѓа ова.
 19. Stark

  Stark Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јуни 2013
  Пораки:
  2.337
  Допаѓања:
  5.615
  Пол:
  Машки

  Ти со својот спектар на зборови научени од некое книжуле и својата креативна луцидност што веќе е бладање, треба да се заозбилиш и прескокниш да ме замараш. Всушност доволно е, јас ќе те изигнорирам. xd
   
 20. Nigredo Odor

  Nigredo Odor Популарен член

  Се зачлени на:
  17 јануари 2016
  Пораки:
  3.034
  Допаѓања:
  17.181
  Креативна луцидност?
  Браво Мао Це Тунг. Тоа е вистинскиот термин.

  Just for the record, постои термин ,,луциден сон". Што би значело дека личноста која сонува има потполна контрола врз сонот и случувањата во сонот. Може да го контролира и води слично како во свесна состојба.

  ,,креативна луцидност" не знам што ти значи, ама ќе претпоставиме дека си многу умен па реферираш на сон. :D
   
  На Alisa22, Stark и Sejfullai им се допаѓа ова.