Форумџика на годината 2020

Groping - петинг на јавно место

Дискусија во 'Секс' започната од Seksislava, 19 октомври 2012.

 1. Stark

  Stark Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јуни 2013
  Пораки:
  2.337
  Допаѓања:
  5.615
  Пол:
  Машки

  Bladanje sestro. Xd
   
 2. Nigredo Odor

  Nigredo Odor Популарен член

  Се зачлени на:
  17 јануари 2016
  Пораки:
  3.034
  Допаѓања:
  17.181
  Лизни ми без пљуканица. ;)
   
 3. Golemiot

  Golemiot Активен член

  Се зачлени на:
  17 август 2018
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  1
  Пол:
  Машки
  Слични случки и на мене ми се имаат случено
   
  На didisi му/ѝ се допаѓа ова.
 4. didisi

  didisi Популарен член

  Се зачлени на:
  22 септември 2010
  Пораки:
  1.967
  Допаѓања:
  3.634
  Порано со дечко ми во парк после дискотека на клупа се лапавме драпавме, ќе му седнев врз него го полудував да сврши :D иако беше темница доста фрекфентно место
   
  На beauty&beast, Vlaad, SugarHoney и 6 други им се допаѓа ова.
 5. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  13.774
  Допаѓања:
  25.250
  Пол:
  Женски
  Сум немала, а и не планирам да имам. Се знае....тоа е за дома :D
   
  На beauty&beast, Justicija и DiCaprio им се допаѓа ова.
 6. DiCaprio

  DiCaprio Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 септември 2019
  Пораки:
  482
  Допаѓања:
  1.757
  Пол:
  Машки
  Јас пак сум има и би имал, звучи некако секси и јако:P
   
  На edna_malecka и Принцезичка1 им се допаѓа ова.
 7. Принцезичка1

  Принцезичка1 Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 август 2016
  Пораки:
  770
  Допаѓања:
  3.657
  Пол:
  Женски
  Сум да за темава:devil:
   
  На beauty&beast, Wallker, edna_malecka и 6 други им се допаѓа ова.
 8. edna_malecka

  edna_malecka Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 јануари 2018
  Пораки:
  1.430
  Допаѓања:
  4.700
  Пол:
  Женски
  Сакам :inlove::P:*
   
  На beauty&beast, Wallker, Vlaad и 2 други им се допаѓа ова.
 9. Surveyor

  Surveyor Нов член

  Се зачлени на:
  11 октомври 2020
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  7
  Пол:
  Машки
  Од петинг на јавно место би издвоил, допир/ мастурбирање за време на концерт, а после концертот следуваше тоа што требаше.:)
   
 10. Boneff

  Boneff Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2018
  Пораки:
  55
  Допаѓања:
  80
  Пол:
  Машки
  Сум имал само еднаш, и премногу е возбудливо не се опишува feelingot :inlove:8)
   
 11. busybee

  busybee Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 септември 2020
  Пораки:
  337
  Допаѓања:
  1.320
  Пол:
  Женски
 12. prominent

  prominent Форумски идол

  Се зачлени на:
  8 март 2014
  Пораки:
  3.030
  Допаѓања:
  55.798
  Добро е за поттикнување на страстa, како нешто возбудливо и ,,забрането''.
  Но многу повеќе уживам кога имам приватност :)