1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Grouper патувања

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од EvAngelos, 4 декември 2016.

 1. EvAngelos

  EvAngelos Популарен член

  Се зачлени на:
  25 февруари 2012
  Пораки:
  3.545
  Допаѓања:
  9.742
  Пол:
  Машки
  На Grouper има доста убави понуди за патувања во некои хотели во околинава (Бугарија, Грција и сл.), со спа центри, со базени, џакузи, сауни, со појадок и/или вечера и сл. Сепак некои од нив во реалноста не се исти како на сликите. Па затоа мислам дека фали една ваква тема каде што ќе споделиме некое тазе искуство од некој хотел, ќе дадеме еден реален и од прва рака опис на услугите во хотелот, а и на околината (природата, ресторани, барови, градот, плажата и сл.)