1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

GUAM

Дискусија во 'Тело' започната од coolgirl123, 25 април 2020.

 1. coolgirl123

  coolgirl123 Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 ноември 2019
  Пораки:
  131
  Допаѓања:
  160
  Пол:
  Женски
  Здравп девојки дали некоја ги има користено проозводите на GUAM? Читам и гледам по интернет дека се многу ефикасни за целулит. Прашав една познаничка што работи во зегин ми рече дека се продавале повеќе од лековите:o:o но цената им е прескапа па сакав ваше мислење да прочитам или да споделите искуство
   
 2. nesa

  nesa Популарен член

  Се зачлени на:
  23 јули 2010
  Пораки:
  831
  Допаѓања:
  1.206
  Пол:
  Женски
  Јас ги користам, одлични се
   
  На coolgirl123 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. coolgirl123

  coolgirl123 Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 ноември 2019
  Пораки:
  131
  Допаѓања:
  160
  Пол:
  Женски
  Кои производи поточно ги користиш ? И дали комбинираш некои или само еден производ ?
   
 4. nesa

  nesa Популарен член

  Се зачлени на:
  23 јули 2010
  Пораки:
  831
  Допаѓања:
  1.206
  Пол:
  Женски
  Овие три хи комбинирам
   

  Прикачени фајлови:

  На coolgirl123 му/ѝ се допаѓа ова.
 5. babybubu

  babybubu Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 мај 2014
  Пораки:
  739
  Допаѓања:
  731
  Прекрасни се производите, има ефект од нив, Ги имам користено и кал Турмалинот и Фанго кремата.
   
  На coolgirl123 и nesa им се допаѓа ова.
 6. NarCis@

  NarCis@ Форумски идол

  Се зачлени на:
  4 март 2018
  Пораки:
  5.999
  Допаѓања:
  95.576
  Пол:
  Женски
  Која цена е кремата?
   
 7. nesa

  nesa Популарен член

  Се зачлени на:
  23 јули 2010
  Пораки:
  831
  Допаѓања:
  1.206
  Пол:
  Женски
  Ќе проверам и ќе ти пишам, мислам дека ја земав околу 2500 ден
   
  На coolgirl123 и NarCis@ им се допаѓа ова.
 8. Ciel

  Ciel Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 јануари 2019
  Пораки:
  369
  Допаѓања:
  1.969
  Пол:
  Женски
  А ова од овие има некоја користено и дали има ефект?
  C66B4196-2220-41E1-94A9-76AF45034C4A.jpeg
   
 9. blessed.an

  blessed.an Популарен член

  Се зачлени на:
  17 јуни 2016
  Пораки:
  2.211
  Допаѓања:
  11.101
  Пол:
  Женски
  дали некој ја има користено кремата за топење масни наслаги околу стомак и струк да сподели искуство?
   
  На coolgirl123 му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Izaabella

  Izaabella Популарен член

  Се зачлени на:
  13 декември 2010
  Пораки:
  1.106
  Допаѓања:
  4.337
  Пол:
  Женски
  Ја има ли некој користено рапидо калта?
   
 11. babybubu

  babybubu Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 мај 2014
  Пораки:
  739
  Допаѓања:
  731