Gusta kosaa

Дискусија во 'Канта' започната од SwLatka, 22 мај 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. SwLatka

  SwLatka Активен член

  Се зачлени на:
  22 мај 2013
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  0
  Kakoo se spravate so dolga i gusta kosa ?
   
 2. jok

  jok Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 јули 2012
  Пораки:
  887
  Допаѓања:
  838
  kosa/mnogu-gusta-kosa-t2119/
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.