1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Gym form dual shaper

Дискусија во 'Канта' започната од fashionstar, 16 јули 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. fashionstar

  fashionstar Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 мај 2011
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  1
  Извинете што ви пречам, но ве молам кажете ми-дали деца од 12 години смеат да го користат jum form dual shaper-от?
   
 2. rossonerka

  rossonerka Популарен член

  Се зачлени на:
  13 април 2010
  Пораки:
  4.160
  Допаѓања:
  15.287
  Туф :tmi:
  Си викам каква е оваа религиозна направа :rofl:

  Има сало ил целулит дете од 12 години па да го користи? |(
  Ако има прекумерна тежина треба здрава исхрана, а не топшоп производи за вежбање кои ќе му го дрмаат мешето додека оно седи пред компјутер и јаде чипс.


  за тие што не знаат што е
  [​IMG]
   
 3. MissCupcake

  MissCupcake Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 мај 2011
  Пораки:
  369
  Допаѓања:
  263
  Оф топик што има врска ова со религија? :?:
   
 4. fashionstar

  fashionstar Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 мај 2011
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  1
  нишо
   
 5. Iva-Mici

  Iva-Mici Популарен член

  Се зачлени на:
  1 август 2010
  Пораки:
  1.168
  Допаѓања:
  237
  Мислам дека на темава и треба клуч,некако е многу што знам...поубаво отворете си тема топ шоп производи па разменувајте си мислења за сите а не само за Gym form dual shaper.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.