1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

GYMFORM DUAL SHAPER МАСАЖЕР

Дискусија во 'Канта' започната од soncka2, 23 февруари 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. soncka2

  soncka2 Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 февруари 2011
  Пораки:
  31
  Допаѓања:
  6
  ДАЛИ НЕКОЈ ГО ИМА КОРИСТЕНО МАСАЖЕРОТ ОД ТОП ШОП И ДАЛИ Е ЕФИКАСЕН
   
 2. slavica999

  slavica999 Популарен член

  Се зачлени на:
  27 декември 2009
  Пораки:
  4.327
  Допаѓања:
  5.333
  Искрено го имам ама не го користам редовно :) . Али многуууу е добар за масажа стварно.
   
 3. soncka2

  soncka2 Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 февруари 2011
  Пораки:
  31
  Допаѓања:
  6

  значи ако си го купам овај масажер нема да има потреба да си го купам relax and tone зошто оти мене ми треба и за масажа ама највеке и за стомакот ....
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.