1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Harlem Shake

Дискусија во 'Канта' започната од Nana19, 28 февруари 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Nana19

  Nana19 Популарен член

  Се зачлени на:
  1 септември 2012
  Пораки:
  2.141
  Допаѓања:
  2.745
  Добро што е ова ХАРЛЕМ ШАКЕ не ми е јасно ? Интернетот е поплавен од видеа со некој вид на играње и не ми е јасно што се случува, заедничко за сите видеа е што мелодиата е секаде иста и трае 30 секунди и нај првин игра само еден а потоа му се приклулуваат и други

  http://www.youtube.com/watch?v=MlPh_ycy62s
   
 2. CocoLady

  CocoLady Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 декември 2012
  Пораки:
  248
  Допаѓања:
  117
  Мислам дека има ваква тема и можеш таму да се распрашаш :) Или пак да дадеш мислење ;)
   
 3. arontt

  arontt Популарен член

  Се зачлени на:
  22 август 2012
  Пораки:
  372
  Допаѓања:
  499
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.