1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Hawaii five-0

Дискусија во 'Серии и емисии' започната од Emily023, 28 декември 2011.

  1. Emily023

    Emily023 Истакнат член

    Се зачлени на:
    27 јуни 2011
    Пораки:
    5
    Допаѓања:
    0
    Ме интересира дали некој друг ја гледа серијава,многу е интересна римејк е на старата од 60те но новава е прекрасна,а главниот лик....ммммм :D

    http://cache.heraldinteractive.com/blog ... 10/h5o.jpg

    еве само колку да ве мотивира да ја погледнете
    http://www.celebitchy.com/wp-content/up ... ckup33.jpg
    http://tengossip.com/wp-content/uploads ... 096410.jpg
     
  2. EmGreen

    EmGreen Истакнат член

    Се зачлени на:
    7 август 2011
    Пораки:
    337
    Допаѓања:
    189
    Јааасссс!!
    Интересна серија, таман за утепување време, барем добро е што не балават со еден ист настан во 10 последователни епизоди. Главната причина се знае... Стиви злато :inlove: Axx...[какви мисли надоаѓаат] Секоја сцена каде што е без маица е рај за очи :lol: Девојката што ја глуми Коно е многу убава, ама многу иритира тоа ќофтето со залижана коса, многу тврдоглав лик глуми...
    Прееска ја гледав најновата епизода. Оригиналот не би го гледала :/ Дури језиво ми изгледаат глумциве :D
    Ја симнувам од нет, така да незнам кога ја даваат на ТВ, мислам дека ја даваа на Universal channel ама не сум сигурна :)
     
  3. Emily023

    Emily023 Истакнат член

    Се зачлени на:
    27 јуни 2011
    Пораки:
    5
    Допаѓања:
    0
    Да ја даваа на Universal ама заврши...иначе имаш нова епизода од 2рава сезона на 2 јануари така да можеш да си ја гледаш ако сакаш и тоа веднаш другата ден.Иначе мене дени ми е интересен ама оваа новава лори ич не ја сакам....многу е дрвена ич не знае да глуми, а стив е преубав само си вртам низ старите епизоди да го начекам без маица :D