1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Help :P ♥

Дискусија во 'Канта' започната од loveley185, 3 јануари 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. loveley185

  loveley185 Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 јануари 2011
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Ајј кажете ми нешто за поголеми гради
  крема или било што! :*
   
 2. x.Daisy.x

  x.Daisy.x Популарен член

  Се зачлени на:
  24 август 2010
  Пораки:
  3.888
  Допаѓања:
  13.458
  Пуш ап градник!
   
 3. LivingGlam

  LivingGlam Форумски идол

  Се зачлени на:
  28 септември 2010
  Пораки:
  6.116
  Допаѓања:
  56.375
  Пол:
  Женски
  Диши подлабоко :rofl:
   
 4. x.Daisy.x

  x.Daisy.x Популарен член

  Се зачлени на:
  24 август 2010
  Пораки:
  3.888
  Допаѓања:
  13.458
  ^ Вовлечи стомак, диши длабоко, држи, држи! Само полека, да не се прекршиш!
  + пуш ап.


  Инаку, до генот е. Имам братучетка, има сестра 13 години, сестра и поголеми гради од неа има. А оваа, 17. Ама, тоа е. Кој те сака, ќе те сака таква каква што си, и отерај си го тој комплекс од главата. Истакни ги нозете, половината тенка, нашминкај се, отргни го погледот од градите. Крај краева па и мали гради не е лошо. Само, ти биди задоволна, и насмеана. :)

  Едит: Плус, не соодветна категорија, дупла тема. Почитај ги правилата на форумот, и добредојде. Ќе почнеме од ново. :)
   
 5. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.166
  Допаѓања:
  26.994
  Леле бре луѓе... |( Како да не ставиш клуч на ова? Ах...
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.