1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Help!!!

Дискусија во 'Канта' започната од malecka15, 5 декември 2009.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
  1. enca.69

    enca.69 Популарен член

    Се зачлени на:
    25 декември 2009
    Пораки:
    1.709
    Допаѓања:
    3.449
    definitivno devojcevo ne e devojce od 15 godini ili pak ako e se zezase so site 200%....prikaznite na site mesta ne i se poklopuvaat bas
     
  2. ROSII

    ROSII Истакнат член

    Се зачлени на:
    27 ноември 2009
    Пораки:
    261
    Допаѓања:
    224
    ZENSKI I JAS NAPISAV OD POODAMNA DEKA MALECKAVA NE E MALECKA ,I DEKA NAJVEROJATNO NEMA STO DA PRAVI A MOZEBI E I MALECOK PA SI GO D..A NA MUABETIVE,,,,,,,IMA I POPAMETNI RABOTI NA KOM,MOZE DA SI IGRA IGRICI
     
  3. Lilit

    Lilit Форумски идол

    Се зачлени на:
    25 ноември 2009
    Пораки:
    11.716
    Допаѓања:
    150.560
    Не е во ред девојчево...изгледа има нарушен социјален живот,па прави приказни по форумов...а ние па како кокошки се затрчавме со совети,уште малку и на мекици да отидевме.
    Љољ...
    Контрадикторни постови од прв до последен,сега забележувам,претходно не ја ни пратев.15 години со толку развиен сексуален живот,два партнери,анал,орал,со девојка,со дечкото по сто пати на ден секс...хммм...со што те ранеле,со амерички батаци?!За смртните случаи не ни сакам да коментирам,се надевам,искрено се надевам дека тие се измишљотина без маана.Таа си знае на крај,краева и онака не ме знаимаат мислења на 15 годишњаци! :lol:
     
  4. ROSII

    ROSII Истакнат член

    Се зачлени на:
    27 ноември 2009
    Пораки:
    261
    Допаѓања:
    224
    A sega ja nema na nitu edna tema,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,ili se porodila pa nema vreme,ahahahha
     
  5. kristin4e

    kristin4e Истакнат член

    Се зачлени на:
    21 ноември 2009
    Пораки:
    266
    Допаѓања:
    122
    Или го сменила никот па пробвит со друга тема да не зае*ит :lol:
     
  6. zkjb

    zkjb Истакнат член

    Се зачлени на:
    25 ноември 2009
    Пораки:
    96
    Допаѓања:
    53
    GLEDAM JAS NESTO NE MI STIMA ama ako e smeneto nesto pak ke se pojavi nekoja interesna nepovrzana prikazna abe deca nemaat druga rab ,no sepak vo se koga lazes treba i da znaes kako i sto lazes kolku li samo se smeel/a koga gi citala nasite zagrizuvacki mislenja hehehehehehe ako ni e :twisted:
     
  7. PoisonGirl

    PoisonGirl Популарен член

    Се зачлени на:
    1 декември 2009
    Пораки:
    667
    Допаѓања:
    1.424
    Пол:
    Женски
    Izgleda malecka 15 go ima smeneto nikot vo Malecka 16 ,ne sum sigurna ke vidime sprema stilot na porakite sto gi pisuva
     
  8. malecka.16

    malecka.16 Истакнат член

    Се зачлени на:
    8 јануари 2010
    Пораки:
    294
    Допаѓања:
    21
    lugee hahahah da ne dojde do zabuni ne sum jas taa malecka15.... hahahahaha sega go gledam ova i stv me zacudi koa procitav malecka15 a posle vika sakam da odman NA FAKULTET, da setam... hahahah i bas sakav da pisam kako moze da e bremena na 15 godini, ama posle vidov deka ima 7 strani i na poslednata vise ustvari toa ne bilo toa... hahahaha svastaa :D
     
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.