1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Help

Дискусија во 'Канта' започната од Anastasija213, 8 јуни 2018.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Anastasija213

  Anastasija213 Активен член

  Се зачлени на:
  8 јуни 2018
  Пораки:
  18
  Допаѓања:
  4
  Пол:
  Женски
  Zdravo zenski dali ima nekoja sto znae da pisuva dobri sostavi mi treba za zavrsna za mojata idna profesija u vrska so modata nesto ili ugostitelstvo i turizam za vtornik mi treba :)
  Fala mnogu odnapred
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.