1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Help!

Дискусија во 'Канта' започната од Hathaway, 26 февруари 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Hathaway

  Hathaway Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 февруари 2011
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  So deckoto probavme da imame odnosi za prv pat, nesto se trievme bez kondom i ne sum skinata, momentalno mi kasni menstruacijata 18 dena dali e mozno da sum ostanala trudna od predsemenata tecnost ??
   
 2. femina90

  femina90 Популарен член

  Се зачлени на:
  25 декември 2009
  Пораки:
  3.997
  Допаѓања:
  2.329
  Е како бе девојче да си останала трудна, ем нескината, ем од предсемена течност.Ајде не се нервирај џабе, не ти касни од тоа.Да останеш така трудна е научна фантастика.
   
 3. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.165
  Допаѓања:
  26.938
  Не сте имале односи и неможеш по магичен пат да останеш бремена. Аман бре луѓе, значи како да не речам аман кога веќе смешно е ова! Тебе штркот ли те донесе? Теее |( И ќе фатам дефинитивно ќе отворам една тема ќе напишам вовед со огромни букви дека не е можно да останеш бремена така и ќе ја заклучам откако ќе ја ставам Важна. Нека читаат сите па барем тогаш сигурно нема некој да се избацува со вакви прашања!
   
 4. lolyta777

  lolyta777 Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2011
  Пораки:
  2.337
  Допаѓања:
  6.835
  Пол:
  Женски
  Ајде да те прашам и тебе, читам имаш 20 год.,викаш не си скината, сте се триеле, е како бе мајка му да си трудна.... :fubar:
  Не си трудна 100 %, без пенетрација нема бебе, а за тоа што ти касни, оди на гинеколот...
   
 5. Gea

  Gea Популарен член

  Се зачлени на:
  7 јануари 2011
  Пораки:
  1.056
  Допаѓања:
  11.587
  Пол:
  Женски
  Нели мислењево би требало дасе премести во темата Дали сум бремена? :?:
   
 6. Hathaway

  Hathaway Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 февруари 2011
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Fala na odgovorot, ali me fati malce paranoja pa morav da prasam :) pozz
   
 7. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.165
  Допаѓања:
  26.938
  Клуч, доволно е вакви теми веќе.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.