1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

HELP

Дискусија во 'Канта' започната од Zaljubena111, 28 април 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Zaljubena111

  Zaljubena111 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 февруари 2010
  Пораки:
  2.085
  Допаѓања:
  1.647
  девојко имаш теми
  Интимни прашања, совети, проблеми
  Дали сум бремена
  побарај таму нема никаква потреба од отварање на нови теми.поздравче
   
 2. baguf4e

  baguf4e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  3.043
  Допаѓања:
  6.467
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.