1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

helppppp

Дискусија во 'Канта' започната од angelka8, 26 ноември 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. angelka8

  angelka8 Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2010
  Пораки:
  14
  Допаѓања:
  0
  e pa vaka ima edno masko so mi se bendisuva ama nz so da pram oti toj ne me zabelezuva probav sekako da mu se priblizam ama on ne reagira pl pisete pobrzooooooo :( :( :( :( :( :( :(
   
 2. blond

  blond Популарен член

  Се зачлени на:
  24 септември 2010
  Пораки:
  2.251
  Допаѓања:
  4.710
  отвори нова тема можеби таму ќе добиеш одговор.  Аман девојки, прашајте си во соодветната тема, а не веднаш да отварате нови :@
   
 3. joelle

  joelle Популарен член

  Се зачлени на:
  25 август 2010
  Пораки:
  1.117
  Допаѓања:
  2.362
  може еден кључ на темава ?

  и патем за ангелка некоа си ги прочита правилата на форумот за отварање нови теми и наслови
   
  На blond му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.165
  Допаѓања:
  26.953
  Постојат вакви теми низ форумт. Можеш да прашаш во Љубовни проблеми и совети.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.