1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

hemoroidi

Дискусија во 'Канта' започната од HybaByba, 9 јануари 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. HybaByba

  HybaByba Активен член

  Се зачлени на:
  17 септември 2013
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  0
  Ve zamoluvam dokolku nekoja od vas znae ili ima iskustvo vo vrska so hirursko otstranuvanje na hemoroidi.. imam pregolem problem so hemoroidite, ne znam veke sto da napravam samo da ja snema ovaa bolka :(
   
 2. Skyfall

  Skyfall Популарен член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2012
  Пораки:
  638
  Допаѓања:
  2.070
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.