1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Herba fast кафе

Дискусија во 'Диети' започната од Lady01, 18 мај 2011.

 1. Lady01

  Lady01 Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 септември 2010
  Пораки:
  57
  Допаѓања:
  8
  [​IMG]
  OВа чудо се појави и кај нас кој го пробаллл искустваата во срција доста го фалат планирам да пробам :)
   
 2. Elennaa

  Elennaa Популарен член

  Се зачлени на:
  22 февруари 2011
  Пораки:
  4.157
  Допаѓања:
  14.164
  Пол:
  Женски
  Искрено незнам, другарка ми ги пие околу една недела апчињата од хербафаст, али не приметувам ништо, а можеби и затоа што ја гледам секој ден. Али, да не бидам партибрејкер, нека каже некој што имал позитивни ефекти. :)
   
 3. Lady01

  Lady01 Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 септември 2010
  Пораки:
  57
  Допаѓања:
  8
  Фалаа ...медоов и циметоот засега се покажаа супер...јас имам искуство со тие апчиња но потоа повторно се вракаат килограмите и тоаа мн брзоо :worried:
   
  На Elennaa му/ѝ се допаѓа ова.