1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

HERBALIFE

Дискусија во 'Канта' започната од milce, 26 септември 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. milce

  milce Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  58
  Допаѓања:
  22
  Ajde da spodelime nesto i za sejkot na herbalife.Dali nekoj go upotrebuval dali oslabel.jas go pijam 2 meseca ,jadam zdrava hrana i po malku sportuvam .Imam simnato 3 kg.moze e malku no ne se otkazuvam bidejki se cuvstvuvam veke polesno...
   
 2. Maya3112

  Maya3112 Популарен член

  Се зачлени на:
  3 октомври 2012
  Пораки:
  479
  Допаѓања:
  479
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.