1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Himen

Дискусија во 'Канта' започната од MayaMariianne, 29 јуни 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. MayaMariianne

  MayaMariianne Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јуни 2011
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  Vistina li e deka posle prviot sex od koga kje te skinat posle 6 mess. ako nemash odnosi ti se obnovuva himenot...???
   
 2. starbucks

  starbucks Популарен член

  Се зачлени на:
  12 април 2011
  Пораки:
  3.064
  Допаѓања:
  6.663
  ахх бре деца. :x
  Не е вистина,кој те лаже?
   
 3. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.370
  Допаѓања:
  63.403
  Пол:
  Женски
  kanta/dali-moze-himenot-da-zarasne-t5683/
  Еве прочитај тука. И прочитај ги правилата на форумот за отворање на нова тема и пишувај на кирилица.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.