1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Hip Hop ABS => Shaunt T

Дискусија во 'Фитнес' започната од UnknownLadyDi, 1 септември 2013.

 1. UnknownLadyDi

  UnknownLadyDi Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 јуни 2012
  Пораки:
  390
  Допаѓања:
  951
  Се надевам дека некој ја има испробано оваа денс техника за правење на стомачни..има голем ефект само треба да бидеш упорен, а верујте поголем мотиватор од Шон Ти не верувам дека постои :lol:
  Па ако сакате добро тело во секој дел од годината,испробајте го ова !!!
   
 2. Dee

  Dee Популарен член

  Се зачлени на:
  4 јануари 2013
  Пораки:
  289
  Допаѓања:
  334
  Јас ја завршив програмава, добра е ама некако многу лесна ми се виде во споредба со T25 и Insanity... додуша после Insanity се ми е лесно :D
   
 3. UnknownLadyDi

  UnknownLadyDi Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 јуни 2012
  Пораки:
  390
  Допаѓања:
  951
  Да ти кажам и мене...пофали се за ефектот :P
   
 4. Dee

  Dee Популарен член

  Се зачлени на:
  4 јануари 2013
  Пораки:
  289
  Допаѓања:
  334
  Ефекти има големи и тоа, само јас си ја комбинирав со Insanity и T25.
   
  На simoncelicius и UnknownLadyDi им се допаѓа ова.
 5. mihaela55555

  mihaela55555 Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 мај 2012
  Пораки:
  216
  Допаѓања:
  121
  Јас си ја симнав. За разлика од инсенити многу лесна ми се гледа, ќе ја почнам и ќе видам како ќе биде :)
  Инаку вака интересно изгледа :D
   
  На UnknownLadyDi му/ѝ се допаѓа ова.
 6. ivancekitty

  ivancekitty Популарен член

  Се зачлени на:
  10 март 2012
  Пораки:
  268
  Допаѓања:
  6.539
  дали ќе може линк за симнување на програмава :)
   
 7. Divajn

  Divajn Популарен член

  Се зачлени на:
  14 август 2012
  Пораки:
  366
  Допаѓања:
  225
 8. white.kitten

  white.kitten Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 јануари 2011
  Пораки:
  207
  Допаѓања:
  76
  А случајно да не има негде на torrent за симнување ова? :)
   
 9. stojanovskata

  stojanovskata Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 декември 2011
  Пораки:
  472
  Допаѓања:
  121
  На white.kitten му/ѝ се допаѓа ова.
 10. simoncelicius

  simoncelicius Популарен член

  Се зачлени на:
  29 јануари 2011
  Пораки:
  3.514
  Допаѓања:
  7.681
  Пол:
  Женски
  мене линков никако не ми се отвара, т.е се пушта некаков квиз :^)
   
 11. simoncelicius

  simoncelicius Популарен член

  Се зачлени на:
  29 јануари 2011
  Пораки:
  3.514
  Допаѓања:
  7.681
  Пол:
  Женски
  Девојки никако не можам да најдам план на вежбање за програмава. По кој редослед ги правите вежбите?
   
 12. Aleksandra-Kukla

  Aleksandra-Kukla Активен член

  Се зачлени на:
  21 мај 2014
  Пораки:
  78
  Допаѓања:
  16
  Имаат ли ефект вежбите?
   
 13. Aleksandra-Kukla

  Aleksandra-Kukla Активен член

  Се зачлени на:
  21 мај 2014
  Пораки:
  78
  Допаѓања:
  16
  Се извинувам вака едно мислење по друго што објавувам,ве молам за помош. Ги симнав вежбите од замунда и не ми се отвараат,дали некој му се има случено ова?или линк да ми дадете од друго место да ги симнам :) :)
   
 14. AnaKlarc

  AnaKlarc Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 август 2014
  Пораки:
  214
  Допаѓања:
  156
  Пол:
  Женски
  За колку време би требало да делуваат?