1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Hipnoza ili meditacija

Дискусија во 'Канта' започната од attila, 11 јули 2015.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. attila

  attila Нов член

  Се зачлени на:
  11 јули 2015
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Машки
  Kolku sme nie svesni za meditacijata ili hipnozata ,kolku e pozitivno vo reshavanjeto na golem broj najrazlicni problemi,za motiviranost za zivot i vo iznaoganjeto na vistinskiot potencijal???
   
 2. buba4e89

  buba4e89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2012
  Пораки:
  21.237
  Допаѓања:
  139.266
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.