1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

hitin

Дискусија во 'Канта' започната од gabriela17, 28 мај 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. gabriela17

  gabriela17 Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 мај 2011
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  mnogu sum uplasena i sakam da postavam nekoe prasanje vo vrska so hitinot.do sega sum nemala odnosi no imam eden problem vo vrska so mojot hitin.sakam za znam dali ima sansi mojot hitin da e skinat bez nikakvi seksualni odnosi bidejki polovinata od vrstot vleva vnatre.VE MOLAM DAJTE MI ODGOVOR
   
 2. MacaLove

  MacaLove Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јануари 2011
  Пораки:
  2.399
  Допаѓања:
  6.337
  А да си научела како се вика правилно твојот хитин пред да пикаш прсти?
   
 3. Zlatusko

  Zlatusko Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 април 2010
  Пораки:
  531
  Допаѓања:
  738
  Навистина не можам да поверувам дека девојка на 17 години во 21 век е толку необразована. Страшно :o
   
 4. shiningstar

  shiningstar Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  623
  Допаѓања:
  307
  Хитин бе ? Мора да не зае*аваш ?!
   
 5. Fearless

  Fearless Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 септември 2010
  Пораки:
  944
  Допаѓања:
  1.344
  :D :D :D :D :D хитно да си провеиш на огледалце дали ти е скинат хитинот, одма!
  Ако го најдиш кажи и ние да го најдиме.
   
 6. anastasijaki

  anastasijaki Форумски идол

  Се зачлени на:
  2 февруари 2011
  Пораки:
  5.151
  Допаѓања:
  46.869
  Пол:
  Женски
 7. gabriela17

  gabriela17 Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 мај 2011
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  nemam 17 godini.imam mnogu pomalku i sakam mislenje od povozrasni i poiskusni
   
 8. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.792
  Допаѓања:
  65.502
  Пол:
  Женски
  Види вака... прво и основно е химен, имаш пристап до интернет, информирај се малку пред да почнеш да се чепкаш.
  Друго, овде функционираат некои правила и те молам да ги прочиташ.
  Трето, пишувај на кирилица.
  И, еве побарај тука нешто за твојот проблем со хитинот, овај, хименот.
  seks/intimni-prasanja-problemi-i-soveti-t820/
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.