1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Hollywood V.S Bollywood V.S Турски продукции и сл.

Дискусија во 'Филм и ТВ' започната од Hipster, 30 јануари 2014.

 1. Hipster

  Hipster Форумски идол

  Се зачлени на:
  8 јули 2011
  Пораки:
  5.775
  Допаѓања:
  22.398
  Пол:
  Женски
  Преплавени од секаков вид на серии и испровоцирана од доста оф топик дискусии за типовите за сериите кои се емитуваат кај нас(реемитуваат поточно) решив да отворам една тема за општа дискусија. За филмовите има посебно за секоја од овие категории, серииве мислам дека ќе помине со една тема.

  За да не го тупам со најдолгометажен наслов, можеме тука да ги дебатираме и сериите од европско потекло, како најзастапани анлиските и сите останати кои се од европска продукција, како една компарација меѓу нивните генерални разлики и предности.
  Без препукување и навредување молам само.

  Кои преферирате да ја гледате и зашто? Кои најмалку ги сакате и зошто?
  Да се дискутираат не поедини серии и да се прераскажуваат.
   
 2. yo lee

  yo lee Активен член

  Се зачлени на:
  3 јануари 2016
  Пораки:
  26
  Допаѓања:
  28
  Пол:
  Женски
  нема одговори,пфф
  европските филмови се најдобри,но ретко кој разбира