Hummel

Дискусија во 'Мода и стил' започната од ванилала, 10 февруари 2017.

 1. ванилала

  ванилала Популарен член

  Се зачлени на:
  26 февруари 2015
  Пораки:
  1.647
  Допаѓања:
  5.227
  Пол:
  Женски
  Каде можам да ја најдам оваа спортска марка во Ск?
  Како сте задоволни од нивниот квалитет? :)
  Поточно за патиките ме интересира.
   
 2. zeyynoo

  zeyynoo Активен член

  Се зачлени на:
  16 јануари 2017
  Пораки:
  15
  Допаѓања:
  6
  Пол:
  Женски
  u salata jane sandanski imash fanshop ima trenerki patiki bluzoni na hummel
   
  На ванилала му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Ketchup

  Ketchup a cup full of holy spirit Член на тимот

  Се зачлени на:
  23 декември 2014
  Пораки:
  4.994
  Допаѓања:
  37.542
  Sport Vision.
   
  На ванилала му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Momichka

  Momichka Популарен член

  Се зачлени на:
  9 март 2012
  Пораки:
  1.901
  Допаѓања:
  6.284
  Пол:
  Женски
  многу сум задоволна. На долниот кат во Беверли Хилс. + цените се одлични.
   
  На ванилала му/ѝ се допаѓа ова.
 5. MagsDestiny

  MagsDestiny Популарен член

  Се зачлени на:
  9 јуни 2011
  Пораки:
  1.846
  Допаѓања:
  16.319
  Пол:
  Женски
  Во D Sport на стадион.
  Јас сум ептен задоволна од патиките, лесни и удобни за носење и чекорење.
   
  На ванилала му/ѝ се допаѓа ова.
 6. sanjaeva

  sanjaeva Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 февруари 2011
  Пораки:
  3.205
  Допаѓања:
  86.213
  Мнoгу квaлитетнa oпремa.

  Кaј нaс цените се издувaни.
  Јaкнa кoјa вo Хoлaндијa кoштa 20 еур. кaј нaс е 120.

  И мaл избoр имa пo нaшиве прoдaвници.
   
  На Selest, КикиМаус, joy1 и 2 други им се допаѓа ова.
 7. ванилала

  ванилала Популарен член

  Се зачлени на:
  26 февруари 2015
  Пораки:
  1.647
  Допаѓања:
  5.227
  Пол:
  Женски
  Има продавница Hummel или под друго име се води?
   
 8. DeepBlue

  DeepBlue Популарен член

  Се зачлени на:
  21 мај 2011
  Пораки:
  758
  Допаѓања:
  1.092
  општо за кој и бренд да се работи кај нас е така со цените, стари колекции ние ги плаќаме ко штотуку излезени
  Хумел само у Јане Сандански шо има така избор, по другиве продавници тапа
  деуг момент шо ми праи мерак е тоа шо можеш да си комбинираш бидеејќи можеш да си земеш само долни тренерки па да си комбинираш како сакаш со горна, дукс, маичка, бидеејќи дезени увек имаат исти за комбинирање
  и тако то
   
  На КикиМаус и ванилала им се допаѓа ова.
 9. ванилала

  ванилала Популарен член

  Се зачлени на:
  26 февруари 2015
  Пораки:
  1.647
  Допаѓања:
  5.227
  Пол:
  Женски
  :hai:
  Има во некоја од продавниците попуст на овој бренд?
   
 10. Lea.Messi

  Lea.Messi Популарен член

  Се зачлени на:
  14 мај 2012
  Пораки:
  149
  Допаѓања:
  1.447
  Во Д спортска опрема на градски стадион има
   
  На ванилала му/ѝ се допаѓа ова.