1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

I jas sum singl

Дискусија во 'Канта' започната од Lezbo, 20 декември 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Lezbo

  Lezbo Нов член

  Се зачлени на:
  20 декември 2010
  Пораки:
  15
  Допаѓања:
  0
  Ako saka nekoja da se zapoznaeme :)
   
 2. Tenkai

  Tenkai Популарен член

  Се зачлени на:
  9 јули 2010
  Пораки:
  2.316
  Допаѓања:
  1.904
  Темата ќе биде заклучена бидејќи не поттикнува дискусија. Доколку нешто ти треба, разгледај ја оваа категорија сигурно ќе најдеш корисна тема. :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.