1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

idealna zimska kombinacija

Дискусија во 'Канта' започната од shopaholic-99, 5 јануари 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. shopaholic-99

  shopaholic-99 Активен член

  Се зачлени на:
  3 јануари 2012
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  1
  Nova sum na forumot i ovaa mi e prva tema , inaky luda sum po shopping i bi sakala sega zaedno da komentirame za ovaa tema. .
  Stavajte sliki i kje komentirame zaedno
   
 2. maja.kostovska

  maja.kostovska Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 јануари 2011
  Пораки:
  288
  Допаѓања:
  192
 3. shopaholic-99

  shopaholic-99 Активен член

  Се зачлени на:
  3 јануари 2012
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  1
  Odlicno devojki obozava palta so krzno kako na vtorata slika kaj boavista !!
   
 4. shopaholic-99

  shopaholic-99 Активен член

  Се зачлени на:
  3 јануари 2012
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  1
  Blackswan takvo zeleno palto imase vo bershka vo skopje, inaku vie devojki od kade ste?
   
 5. AIT

  AIT Популарен член

  Се зачлени на:
  20 јануари 2011
  Пораки:
  979
  Допаѓања:
  1.748
  Пол:
  Женски

  На ова треба да се смееме или да плачеме? Јас не знам како ти се најде најкомпетентна па сега ние да ти постираме комбинации ,а ти да ги коментираш :worried: И да тоа што сакаш да шопингуваш не значи дека си експерт за комбинации
   
 6. Lov3

  Lov3 Популарен член

  Се зачлени на:
  8 октомври 2010
  Пораки:
  774
  Допаѓања:
  1.886
 7. shopaholic-99

  shopaholic-99 Активен член

  Се зачлени на:
  3 јануари 2012
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  1
  :worried: Se izvinuvam ako ste me svatile pogresno samo sakav da se uklpam i nema vekje da pisuvam i da vi dodevam, inaku ne no znaev deka ima slicna tema na ovaa :(
   
 8. BoaVista

  BoaVista Форумски идол

  Се зачлени на:
  23 август 2010
  Пораки:
  3.902
  Допаѓања:
  31.207
  Пол:
  Женски
  Јас мислам дека не треба да се брише тамава. Да, слична е со дугата, ама овде ќе постираме само зимски комбинации :)
  Shopaholic-99 слободно пишувај и коментирај, постирај слики, се што е во врска со мода :) За други дискусии има посебни подфоруми, па таму можеш да запознаеш и да комуницираш со повеќе феминки (на пр. во Кафе муабети) ;) Овде ако пишуваме постови што не се поврзани со мода, ќе не избришат зошто сме офтопик :) Како и да е, добродојде на форумот и убав престој тука :)
   
 9. kristii

  kristii Популарен член

  Се зачлени на:
  10 април 2010
  Пораки:
  1.650
  Допаѓања:
  1.706
  Не мора одма да му се пуштате на секој што ќе отвори нова тема.Девојчето е ново и не е добро упатено во форумов.Иначе мене ми се допаѓа темава.Во поскоро време очекувајте ме и мене со слики :)
   
  На BoaVista му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Tenkai

  Tenkai Популарен член

  Се зачлени на:
  9 јули 2010
  Пораки:
  2.316
  Допаѓања:
  1.903
  Темата е заклучена бидејќи веќе постои слична, мислењата се префрлени во веќе постоечката.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.