1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

If Only [2004]

Дискусија во 'Филмови' започната од delvi, 28 февруари 2010.

 1. delvi

  delvi Популарен член

  Се зачлени на:
  24 декември 2009
  Пораки:
  900
  Допаѓања:
  1.346
  Пол:
  Женски
  sega go geldav i mnogu e ubav .. ke gi raznezni i najtvrdite maski srcaa obavezno go geldajte dobar e mnogu a i glumcite vo nego se ahhh bomboncinja
   
 2. Iki.Olsen

  Iki.Olsen Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 февруари 2010
  Пораки:
  434
  Допаѓања:
  115
  Ќе го земам па ке кажам каков е ;)
   
 3. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.818
  Преубав е филмот. Супер е! :(
   
 4. srnicka24

  srnicka24 Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 февруари 2010
  Пораки:
  355
  Допаѓања:
  45
  jas mnogu placev na filmov...strsno dobra i poucna prikazna...
   
 5. angel.11

  angel.11 Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јануари 2010
  Пораки:
  44
  Допаѓања:
  26
  Го имам гледано одавна..и тоа повеке пати..дефинитивно најомилен филм ми е .и диар џон. т.е драг џон ако можете гледајте го исто така добра сторија ;)
   
 6. 2468

  2468 Популарен член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  4.497
  Допаѓања:
  2.836
  Пол:
  Женски
  sum placela na filmot dodeka go gledav ;( mn emotiven i nezen film...budi nesto vo tebe dodeka go gledas :roll: a izgledajte go P.S. I love you mmm prekrasen film ist vakov tazen os prekrasna sodrzina
   
 7. Simona-M

  Simona-M Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 февруари 2010
  Пораки:
  33
  Допаѓања:
  2
  Филмот е фантазија....Немам зборови, јас во принцип не плачам на такви фиилмови ама овој изнуди солзи :oops:
  А P.S I Love you видов дека е малку погоре псоменат, ако ви дојде до рака читнете ја книгата, неверојатна е
   
 8. Winter.Girl

  Winter.Girl Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 ноември 2009
  Пораки:
  750
  Допаѓања:
  177
  Го имам гледано филмов одамна и знам дека се дупнав од плачење :D
   
 9. EnnieFabulous

  EnnieFabulous Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 јануари 2010
  Пораки:
  717
  Допаѓања:
  399
  Овој филм го имам гледано преку 30тина пати. Најгледан филм ми е. И секогаш кога сум го гледала сум плачела до бесвест..Дефинитивно филм што најмногу досега ме расплакал...
   
  На mona.s му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Pain

  Pain Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 март 2010
  Пораки:
  676
  Допаѓања:
  45
  Го гледам по трет пат и плачам ко ќе плачам, многу тажен и многу поучен воедно, овој филм само за со дечко гледање :)
   
  На M.Chocolate му/ѝ се допаѓа ова.
 11. Lilit

  Lilit Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  11.707
  Допаѓања:
  150.442
  Позната приказна,со просечна глума...Џенифер ми е и онака непривлечна глумица,Пол го вади филмот.Поука која сите ја знаеме од секогаш,понесот трае колку што трае и филмот,потоа сите забораваме.

  Не знам зошто...ама ете тука ми дојде да ви ги препорачам:
  1.Closer
  [​IMG]
  2.My bluberry nights
  [​IMG]
   
 12. lylaby

  lylaby Популарен член

  Се зачлени на:
  20 март 2010
  Пораки:
  631
  Допаѓања:
  333
  Пол:
  Женски
  Незнам зошто ама флмов не ми остави ама баш никаков впечаток а голема плачка сум на филмови па обожавам вакви жанрови ама филмчево баш земав да го гледам откако прочитав препораки овде..Јенифер глумата катастрофа филмот со клише приказна сите се клише ама ова беше голо клише без драж....штознам ете ти вкусови...хм
   
 13. Trendafilka

  Trendafilka Форумски идол

  Се зачлени на:
  28 декември 2009
  Пораки:
  5.941
  Допаѓања:
  27.594
  Мене овој филм не ме мрдна ич, ама ич од место.

  Џенифер ниту ја сакам, ниту ја мразам како глумица, едноставно сум индиферентна и затоа оцената за филмот ми е објективна - подпросечен.

  Го гледав инаку по препорака на форумов, толку зборување и на крај...ништо. |(
  Прашање на вкус е , сепак.
   
 14. didija

  didija Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  222
  Допаѓања:
  118
  Презадоволна сум од филмот, пред се поради прекрасната порака која ја пренесува. Полн со емоции, чувства...
   
 15. praski4e

  praski4e Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 август 2010
  Пораки:
  607
  Допаѓања:
  309
  Пол:
  Женски
  Уште не сум го гледала сите ми го фалат баш ќе си го купам и ќе кажам после импресии.Таман после Нова Година ќе си го земам и со дечкото ќе го гледам.
   
 16. Biggie

  Biggie Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 јануари 2011
  Пораки:
  210
  Допаѓања:
  62
  За овој филм, книга би била полн погодок. Приказната е добра. Не ми се допадна кој знае колку заради глумата и актерите. Нешто некако не ми се вклопува. Во секој случај, не е лош ..
   
 17. HoneyBun

  HoneyBun Популарен член

  Се зачлени на:
  22 јули 2010
  Пораки:
  503
  Допаѓања:
  973
  Пол:
  Женски
  Пред некој ден го гледав филмот,по толку пофалби... И да ви кажам мене баш и не ми се виде толку интересен и тажен. :wasntme: Незнам зошто...едноставна приказна,а и глумицата ми е така некако антипатична. Не вредеше толку колку што е пофален,а и не ми создаде солзи во очите,дури чудно за мене. :^)