1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

iHeart radio Music Awards 2014

Дискусија во 'Канта' започната од RockNroLLGirL, 2 мај 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. RockNroLLGirL

  RockNroLLGirL Популарен член

  Се зачлени на:
  19 јануари 2014
  Пораки:
  1.567
  Допаѓања:
  5.674
  Пол:
  Женски
  Дали гледавте ова и што мислите
  дали заслужија да добиат награди некој пеачи или не
  еве ги победниците до сега што беа кажани:
  iHeartRadio Music Awards 2014 Winners — Full List

  Young Influencer Award: Ariana Grande

  Instagram Award: Austin Mahone

  Best New Artist: Lorde

  Best Lyrics: Miley Cyrus, “Wrecking Ball”

  Best Collaboration: Pitbull feat. Kesha, “Timber”

  Hip Hop/R&B Song of the Year: Rihanna, “Pour It Up”

  Best Fan Army: Rihanna, Rihanna Navy
   
 2. hajhaj

  hajhaj Активен член

  Се зачлени на:
  5 мај 2014
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  0
  Секако дека да. А каде се гледа тоа :$ ? може ли преку интернет?
   
 3. RockNroLLGirL

  RockNroLLGirL Популарен член

  Се зачлени на:
  19 јануари 2014
  Пораки:
  1.567
  Допаѓања:
  5.674
  Пол:
  Женски
  мислам дека сега го има на yuoutube иначе јас го гледав кога беше во живо на NBC
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.