Iknow-прашања и проблеми

Дискусија во 'Канта' започната од злоба, 10 септември 2020.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. злоба

  злоба Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 април 2020
  Пораки:
  581
  Допаѓања:
  2.340
  Пол:
  Женски
  Ај може и оваква тема ќе му се најде на некој! :D
   
  На cresa-jagoda му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Dream-Girl

  Dream-Girl Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  24 јуни 2013
  Пораки:
  13.597
  Допаѓања:
  137.182
  Пол:
  Женски
  https://forum.femina.mk/threads/iknow.13740/
  Има ваква само не е активна, @cresa-jagoda може да ги спои и насловот вака да е ко твојот.
  А, мислам имаше уште некоја за ајноу тема, ќе побарам сеа ако најдам ќе пријавам, нека се спојат.
   
  На злоба и cresa-jagoda им се допаѓа ова.
 3. cresa-jagoda

  cresa-jagoda Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  9 јуни 2012
  Пораки:
  6.551
  Допаѓања:
  30.397
  Пол:
  Женски
  Сега ќе ги средам темите. :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.