1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Imam problem ve molam za sovet...

Дискусија во 'Канта' започната од blond, 2 декември 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. blond

  blond Популарен член

  Се зачлени на:
  24 септември 2010
  Пораки:
  2.251
  Допаѓања:
  4.714
  Е аман значи, како прво не пишуваш со кирилица, како второ за твоево прашање најди си соодветна тема, а не нова да отвараш. И како трето иди си на лекар.
   
 2. Anuska87

  Anuska87 Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 ноември 2010
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  a kako sakam ja ke pisuvam?i ne mi se obrakaj na takov nacin jasno?forumov mislam deka e za soveti i ne znam sto?ili greska sum?definitivno ne e takov forum kakov sto mislev sranje
   
 3. 1209

  1209 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2010
  Пораки:
  5.466
  Допаѓања:
  36.437
  Пол:
  Женски
  Како прво,па не би рекла како сакаш!На форумов има правила и треба да се почитуваат разгледај имаш теми каде можеш да побараш одговор.И како друго како може да ти кажеме ние што ти е тоа не е ситен проблем.Оди на лекар ако форумов ти е срање!!!
   
  На blond му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Srekicka

  Srekicka Популарен член

  Се зачлени на:
  14 мај 2010
  Пораки:
  1.863
  Допаѓања:
  2.846
  Ако е срање тогаш обрати се на некој друг форум, и таму пред да отвараш нова тема првин разгледај да не можеш да ја вметнеш негде, односно да не е веќе постоечка и пред да почнеш со пишување прочитај ги правилата на форумот, овде се пишува на кирилица. Блонд убаво ти кажа, треба да идеш на доктор затоа што проблемот трае неколку дена.
   
  На blond му/ѝ се допаѓа ова.
 5. nedzma

  nedzma Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 октомври 2010
  Пораки:
  688
  Допаѓања:
  192
  Пол:
  Женски
  Девојко па ние не се лекари па да ти кажеме што ти е, и да на форум има одредени правила па требало прво да ги прочиташ и никој не ти кажа ништо лошо :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.