1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Imam problem ve molam za sovet...

Дискусија во 'Канта' започната од blond, 2 декември 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
  1. blond

    blond Популарен член

    Се зачлени на:
    24 септември 2010
    Пораки:
    2.251
    Допаѓања:
    4.717
    Е аман значи, како прво не пишуваш со кирилица, како второ за твоево прашање најди си соодветна тема, а не нова да отвараш. И како трето иди си на лекар.
     
  2. Anuska87

    Anuska87 Истакнат член

    Се зачлени на:
    24 ноември 2010
    Пораки:
    2
    Допаѓања:
    0
    a kako sakam ja ke pisuvam?i ne mi se obrakaj na takov nacin jasno?forumov mislam deka e za soveti i ne znam sto?ili greska sum?definitivno ne e takov forum kakov sto mislev sranje
     
  3. 1209

    1209 Форумски идол

    Се зачлени на:
    1 август 2010
    Пораки:
    5.758
    Допаѓања:
    37.852
    Пол:
    Женски
    Како прво,па не би рекла како сакаш!На форумов има правила и треба да се почитуваат разгледај имаш теми каде можеш да побараш одговор.И како друго како може да ти кажеме ние што ти е тоа не е ситен проблем.Оди на лекар ако форумов ти е срање!!!
     
    На blond му/ѝ се допаѓа ова.
  4. Srekicka

    Srekicka Популарен член

    Се зачлени на:
    14 мај 2010
    Пораки:
    1.863
    Допаѓања:
    2.846
    Ако е срање тогаш обрати се на некој друг форум, и таму пред да отвараш нова тема првин разгледај да не можеш да ја вметнеш негде, односно да не е веќе постоечка и пред да почнеш со пишување прочитај ги правилата на форумот, овде се пишува на кирилица. Блонд убаво ти кажа, треба да идеш на доктор затоа што проблемот трае неколку дена.
     
    На blond му/ѝ се допаѓа ова.
  5. nedzma

    nedzma Истакнат член

    Се зачлени на:
    1 октомври 2010
    Пораки:
    688
    Допаѓања:
    192
    Пол:
    Женски
    Девојко па ние не се лекари па да ти кажеме што ти е, и да на форум има одредени правила па требало прво да ги прочиташ и никој не ти кажа ништо лошо :)
     
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.