1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Inasnity natrition guide-план за исхрана

Дискусија во 'Диети' започната од The.Pink.Angel, 7 август 2012.

 1. The.Pink.Angel

  The.Pink.Angel Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 февруари 2012
  Пораки:
  497
  Допаѓања:
  132
  Здраво колку што вдиов нема ваква тема и отворив
  Јас од вчера сум на Inasnity workout +планот за исхрана вие сте го користиле ли тоа што јадете за доручек,ручек вечера јас пробав да се одржувам таму што пишува ама некои работи ги нема во мкд и затоа незнам што ке правам ај дајте ми предлог јадења :)
   
 2. Lux

  Lux Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  7.094
  Допаѓања:
  6.348
  Пол:
  Женски
  А каков е планот за исхрана ќе можеш да ни кажеш?
   
 3. Darya

  Darya Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 јуни 2012
  Пораки:
  71
  Допаѓања:
  51
  :$ и јас прв пат слушам за ова, али ме интересира во секој случај (ме мрзи да гуглам) :)
   
 4. The.Pink.Angel

  The.Pink.Angel Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 февруари 2012
  Пораки:
  497
  Допаѓања:
  132
 5. Lux

  Lux Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  7.094
  Допаѓања:
  6.348
  Пол:
  Женски
  Веројатно ги вклучува сите овие јадења затоа што многу се исцрпни вежбите, па со јадењето се надокнадува потрошеното.
  Сите што не планираат да вежбаат по програмава, не е за нив овај план за исхрана, вклучувајќи ме и мене. :)