1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Insanity - Shaun T

Дискусија во 'Канта' започната од Schizophrenia1, 20 октомври 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Schizophrenia1

  Schizophrenia1 Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 октомври 2013
  Пораки:
  34
  Допаѓања:
  36
  Пол:
  Женски
  Ги вежбам Insanity скоро 2 месеца.
  Досега имам само 2 дена пропуштено без да вежбам. Деновите кога требаше да правам одмор не го искористував тоа, од јадењето се ми е намалено највеке газираните сокови, благото и грицките.
  Јадам манџи, зеленчук, овошје, леб околу две рибанчиња печени, и понекогаш тестенини. Дали мислите дека добро се држам со исхраната и дека треба да продолжам така ? Проблемот ми е што скоро сите ми викаат дека сум ослабена иако ја не се гледам така ... Како некако до повеке самодоверба ? :(
  -Дали и вие сте ги правеле вежбиве и дали ви помогнале ? :)
   
 2. The.Pink.Angel

  The.Pink.Angel Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 февруари 2012
  Пораки:
  497
  Допаѓања:
  132
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.