1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

iPhone 5 vs Samsung Galaxy S3?

Дискусија во 'Канта' започната од marija.directioner, 24 октомври 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. marija.directioner

  marija.directioner Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 октомври 2012
  Пораки:
  108
  Допаѓања:
  24
  Кој според вас е поубав?? :)
   
  На Evaaa11 му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Dala

  Dala Популарен член

  Се зачлени на:
  17 септември 2012
  Пораки:
  1.512
  Допаѓања:
  1.890
  Самсунг галакси.
   
 3. BlueHeart

  BlueHeart Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јули 2012
  Пораки:
  237
  Допаѓања:
  469
  Пол:
  Женски
  Samsung Galaxy S3.
   
 4. Rainforest

  Rainforest Активен член

  Се зачлени на:
  27 октомври 2012
  Пораки:
  50
  Допаѓања:
  8
  :inlove: iPhone 5!
   
  На Evaaa11 му/ѝ се допаѓа ова.
 5. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.935
  Допаѓања:
  66.090
  Пол:
  Женски
  Темата не поттикнува дискусија.
   
 6. Eva22

  Eva22 Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 август 2015
  Пораки:
  199
  Допаѓања:
  260
  Пол:
  Женски
  Iphone 5 definitivno :l: imashe poubav izgled od galaxy s3 i mislam i do den denes e prekrasen dizajn duri i vmetnat vo iphone SE
   
 7. orhideea

  orhideea Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 септември 2011
  Пораки:
  5.991
  Допаѓања:
  66.494
  iPhone 5
   
  На Evaaa11 му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Ana3567

  Ana3567 Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 октомври 2014
  Пораки:
  545
  Допаѓања:
  461
  Пол:
  Женски
  IPhone 5 definitivno :inlove::l:
   
  На Evaaa11 му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.