1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Ipsos анкети

Дискусија во 'Барање работа' започната од Kate89love, 5 мај 2018.

 1. Kate89love

  Kate89love Активен член

  Се зачлени на:
  5 октомври 2017
  Пораки:
  27
  Допаѓања:
  25
  Од една пријателка слушнав дека ipsos имале некаде анкети, од кои, после потполнување, следеле награди (пр. каричка со 1000 денари за трошење во DM или на одредени бензиски). Дали некој знае дали ова е вистина и, ако е, каде се наоѓаат тие анкети?
   
 2. Polsko

  Polsko Популарен член

  Се зачлени на:
  24 март 2012
  Пораки:
  900
  Допаѓања:
  563
  Пол:
  Женски
  На нивна страна треба да се регистрираш и да пополнуваш анкети кои носат одредени поени. Не знам само колку поени треба за да добиеш ваучер.
   
 3. Kate89love

  Kate89love Активен член

  Се зачлени на:
  5 октомври 2017
  Пораки:
  27
  Допаѓања:
  25
  фала :l: