1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

isemenacija

Дискусија во 'Канта' започната од drakul4e, 7 март 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. drakul4e

  drakul4e Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 јули 2011
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  2
  dali nekoj imal iskustvo so isemenacija???
  .
   
 2. Beautiful-Princess

  Beautiful-Princess Популарен член

  Се зачлени на:
  28 јануари 2012
  Пораки:
  755
  Допаѓања:
  371
  Пол:
  Женски
  Еве ти тема за инсеминација. bremenost/inseminacija-t15789/10.html
  Се надевам дека таму ќе најдеш се што ти треба. :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.