iSummer USA 2018

Дискусија во 'Барање работа' започната од Blue.Sky, 21 септември 2017.

 1. Blue.Sky

  Blue.Sky Популарен член

  Се зачлени на:
  8 август 2013
  Пораки:
  941
  Допаѓања:
  11.396
  Пол:
  Женски
  Здраво луѓе
  Не најдов ваква тема па сакав да отворам. Дали сте слушнале за iSummer 2018 програмата за пракса во Америка?
  Пред некој ден налетав на информацијава и прилично привлечна ми беше ама сепак сакам да дознаам ваше мислење во врска со тоа дали стварно даваат добри позиции и дали има некој што ќе оди?http://www.newmansba.com/isummer-2018/информации-и-услови-за-isummer2018