1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Itno e ve molam pomos :)

Дискусија во 'Канта' започната од Simona-Apostolova, 4 септември 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Simona-Apostolova

  Simona-Apostolova Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 септември 2011
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  0
  Vo vrska sme 1 mesec vishe so decko mii i sekoj den se gledame kade i da odime se drzime za raka me guskaa i se toaa ama na fb eve denes mu e rodenden mu pisav poraka na wall za srekjen rodenden i mu napisavv 7-8 srcinja i na kraj :* i on mi vrati samo fala i :) ova ne beshe fer od negova strana neli? :$ :P
  I neznam vo posledno vreme mnogu cudno se odnesuva ..
  Mnogu mi e glupo ja ke mu pisam on ne :/
  Dajte nekoj sovet ve molam :D
   
 2. Simona-Apostolova

  Simona-Apostolova Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 септември 2011
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  0
  Ajdeee lugeee dajte nekoj sovett itno mi e :D
  Fala odnapred :*
   
 3. macysh

  macysh Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јуни 2010
  Пораки:
  1.085
  Допаѓања:
  760
  Господе помагај! Многу е итно.Девојкава во депресија ќе падни бидејќи дечко и и врати само :) а таа му напишала 7-8 :l: ! Стварно не фер! Ајде сега провери го неговиот ѕид и види дали некому вратил срце во коментарите,ако вратил-е тогаш раскини му одма.Безобразен еден,е ова ти се вика не фер дечко :^)
  Многу убава врска имате,се држите за рачиња,шетате,само на фб не ви оди муабетот со срцињата велиш,а? :doh:
  Стварно имаш 21 год? :wasntme:

  Модератори,чекаме клуч :D
   
 4. 1209

  1209 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2010
  Пораки:
  5.695
  Допаѓања:
  37.488
  Пол:
  Женски
  Готово е!Се осмелил да не ти стави срценца, а одите цел месец :o Јас вакво нешто не трпам за тебе не знам.
  И сериозно си 21 год?
   
  На Simona-Apostolova му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Simona-Apostolova

  Simona-Apostolova Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 септември 2011
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  0
  Ne sum 21 god.
  Neznam kako da smenam inache imam 12 godini ne sum tolku golema .. XD
  Inache nema na nikoj srce staveno..
   
 6. DAngel

  DAngel Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 март 2011
  Пораки:
  11.211
  Допаѓања:
  56.921
  Треба да му прираснеш до срце за да ти стави срце.
  А можеби и не знае да става срциња.
  И воопшто не ти е итно, итно е ситуација живот или смрт, кога ти треба вистинско срце, а не некое на фејсбук.
  А можеби затоа што му е роденден смета дека ги надраснал срцињата.
   
  На Simona-Apostolova му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Lov3

  Lov3 Популарен член

  Се зачлени на:
  8 октомври 2010
  Пораки:
  774
  Допаѓања:
  1.886
  Дали е можно да те изневерува?! :o ;(
  Најверојатно напишал на еден коментар „фала :) “, го ископирал и го ставил на сите, без да види кој му напишал. ;)
   
  На Simona-Apostolova му/ѝ се допаѓа ова.
 8. PinkPrincess

  PinkPrincess Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 април 2011
  Пораки:
  166
  Допаѓања:
  121
  Изинете но зошто темава е поставена во ЗА ФОРУМОТ :^) Според мене мислам дека и треба клуч на темава

  А Симона ти можеш да се обратиш во темите за Врски ;)
   
 9. 2468

  2468 Популарен член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  4.497
  Допаѓања:
  2.836
  Пол:
  Женски
  Ироничен дечко, м? Ц, ц, ц.... не знам, ќе му простиш? :?:
   
 10. WildCherry

  WildCherry Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 август 2011
  Пораки:
  1.193
  Допаѓања:
  1.172
  Со оглед на тоа што фејсбукот стана составен дел од животите на некои ДА ОВА Е СЕРИОЗЕН ПРОБЛЕМ :!: ... Ништо, ти препорачувам да го откачиш зашо не те почитува ... па мајка му стара не ке му се скршело рачето(со кое те држи за твоето раче) доколку ти напишал барем минимум 2/3 срцуленца ...
  Кое непочитување :(
  Дај пораснете :x
   
 11. Doozy

  Doozy Форумски идол

  Се зачлени на:
  22 април 2010
  Пораки:
  4.711
  Допаѓања:
  59.970
  Сигурно врската е многу сериозна, порано се мажеле на 12 години. Ју невр ноу уат меј хепен. :D
   
  На WildCherry му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.