Форумџика на годината 2022
 1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Itno

Дискусија во 'Канта' започната од macam, 6 јануари 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. macam

  macam Активен член

  Се зачлени на:
  6 јануари 2013
  Пораки:
  51
  Допаѓања:
  3
  Decki dali mozite da mi kazete nekoi aktivnosti sto mozam da gi pravam vo tekkot na denot za da oslabnam :D Itno eee :puke: :sweat:
   
 2. feminium

  feminium Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 август 2012
  Пораки:
  1.709
  Допаѓања:
  1.738
  Па прави вежби имаш 10тина такви теми за вежби исчитај го форумов и пишувај на кирилица
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.