1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Itno

Дискусија во 'Канта' започната од blablaabla, 12 март 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. blablaabla

  blablaabla Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 март 2013
  Пораки:
  122
  Допаѓања:
  116
  Ako moze nekoj da mi napravi sostav za Космосот најголема мистерија за човештвото ili Војните најголем злостор на светската политика plisss
   
 2. blablaabla

  blablaabla Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 март 2013
  Пораки:
  122
  Допаѓања:
  116
  Ако може некој да ми даде линк каде што има напишано некој состав за Војните или за Космосот или пак да ме потикне нешто за да напишам ..благодарам однапред :)
   
 3. Umbrella22

  Umbrella22 Форумски идол

  Се зачлени на:
  6 август 2012
  Пораки:
  3.951
  Допаѓања:
  33.908
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.