1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

izboren predmet

Дискусија во 'Канта' започната од iron lady, 9 септември 2016.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. iron lady

  iron lady Нов член

  Се зачлени на:
  9 септември 2016
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  Zdravo decki :) ke moze li nekoj da mi kaze ako e student na pedagoski fakultet kakvi predmeti se : Semejna pedagogija i Socioligija na obrazovaniete ??? :D Sakam da ga zemam za izboren predmet nekoj od niv no nz kakvi se :/ nacinot na polaganje,tezinata na predmetot,profesorot...ako nekoj moze da mi pomogne bi bilo super :D
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.