IZNENADUVANJE ZA RODENDEN

Дискусија во 'Канта' започната од Miii, 5 јули 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Miii

  Miii Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 јуни 2010
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  zdravo najmilii,
  so decko mi sme vo vrska 3 godini i na nego sega mu e rodenden pa bi sakala ako moze da mi pomognete so poklonot.
  sakam da mu kupam nesto ubavo i vredno no veke se mu imam kupeno i neznam sto...i sakam nekoe ubavo iznenaduvanje da napravam..da se voodusevi i sekogas da go pamti toa!!aj ke ve molam pomognete...pozdrav
   
 2. Lolipop23

  Lolipop23 Форумски идол

  Се зачлени на:
  21 март 2010
  Пораки:
  5.509
  Допаѓања:
  27.238
  Пол:
  Женски
  Разгледај низ форумот има многу вакви теми, немаше потреба од нова. Ќе прочиташ многу интересни работи.Поздрав и се надевам добар поклон ќе одбереш
   
 3. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.164
  Допаѓања:
  26.912
  Ееее и на мојот му беше роденден пред некој ден. Отидов до продавница, купив намирници за торта и дома ја направив. Земав кружен пандишпан и го исеков во форма на срце. Внатре во тортата ставив ресани потопени во млеко и малку сок од вишни нерастворен. Одозгора и по страните ја намачкав со шлаг и врз неа ставив цветови.
  Преееемногу и се израдува и на сите се пофали :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.