1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Iznenaduvanje

Дискусија во 'Канта' започната од Tana16, 4 ноември 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Tana16

  Tana16 Активен член

  Се зачлени на:
  4 ноември 2011
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Ve molam dajte mi idei za godisninata so deckoto ima uste monooogu mnooguu vreme noo sepak sakam sega da pocnam da planiram znaci na 1-vi maj ke polnime 4 godiniiiiiii Odnapred Tnxxx!!!
   
 2. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.151
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.