Jonas Erik Altberg (Basshunter)

Дискусија во 'Групи и изведувачи' започната од Adi888, 24 јуни 2012.

 1. Adi888

  Adi888 Форумски идол

  Се зачлени на:
  22 ноември 2010
  Пораки:
  5.673
  Допаѓања:
  19.343
  Пол:
  Женски